Altınova Hurdacı

Altınova Hurdacı, Pursaklar Huzur Hurdacılık hurda demir bakır krom sarı pirinç alüminyum ayrıca kablo çinko beyaz eşya akü alımı hurdaci sitesi fiyatları hakkında bilgi alabilir, bununla birlikte Ankara Pursaklar Altınova'da hurda satmak için Altınova Hurdacılar ve Altınova en yakın hurdacı hizmeti veren firmamızı hurdacı telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Altınova Hurda fiyatları, Altınovada hurda alanlar, kilosu, kaç lira, ayrıca Pursaklar Altınova Hurdacı gibi bilgiler için firmamız Huzur Hurdacılığı arayınız.

ALTINOVA HURDACI

Pursaklar Altınova Hurda Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Pursaklar ilçesine bağlı Altınova mahallesinde hurdacılık yapan firmamız Huzur Hurdacılık tarafından Altınova mahallesi genelinde satın alınan hurda çeşitleri ile hurda fiyatlarına buradan ulaşabilir, hurda satmak için firmamızı hemen arayabilirsiniz.
Altınova Hurdacı

Altınova Huzur Hurdacılık

Pursaklar Altınova hurda alımı & Güncel Hurda Fiyatları

Altınova Hurdacı

Her şeyden önce, Huzur hurdacılık olarak Pursaklar İlçesine bağlı Altınova mahallesinde hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürütüyoruz. Bu yüzden, Altınova mahallesi genelinde bulunan her çeşit demir, bakır, sarı pirinç, alüminyum, krom nikel paslanmaz, çinko, ayrıca beyaz eşya, kablo ve akü hurdasını satmak, Altınova güncel hurda fiyatlarını öğrenmek yada ücretsiz keşif talepleriniz için Firmamız Huzur Hurdacılığı arayabilirsiniz.


Altınova En Yakın Hurdacı

Her şeyden önce, Altınova mahallesinde hemen hurda satmak ister misiniz?

Firmamız Huzur Hurdacılığa Altınova Hurdacı Telefon Numarası veya Hurdacı Whatsapp hattımızdan ulaşarak, Altınova En Yakın Mobil Hurdacı Ekibimize her çeşit hurdalarınızı satabilir, anında para kazanabilirsiniz.


Pursaklar Hurdacı

Müşteri Hizmetleri

0 534 469 2342

Pursaklar Hurdacı

WhatsApp İletişim

0 534 469 2342

Adresten hurda alımı
Nakit Ödeme ile hurda alımı

Bundan dolayı, Altınova mahallesi genelinde satmak istediğiniz hurdanın cinsi, miktarı, kilosu, yeri ve ayrıca kalitesi ne olursa olsun, her çeşit hurdayı yerinden satın alıyor ve anında nakit ödeme yapıyoruz.

Sonuç olarak, Altınova mahallesinde hurda satmanın en kolay yolu; hurdaları hurdacıya satmaktan geçmektedir. Bu yüzden firmamız Huzur Hurdacılık, hurda alım-satım sürecini kolaylaştırmak için elinden gelen her çabayı sarf etmektedir.

Bu doğrultuda, Ankara Pursaklar Altınova mahallesi genelinde sürekli mobil hurdacı ekipleri dolaştırıp, hurda satmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara en yakın mobil hurdacı ekibini hızlı bir şekilde sevk ederek hurdalarını anında satın almaktadır.

Altınova mahallesinde Hurda Satın Aldığımız Yerler

Altınova Hurdacı

Ankara Pursaklar ilçesine bağlı Altınova mahallesinin tüm mevki ve bölgelerinden hurda alımı yapıyoruz. Pursaklar Altınova mahallesinin neresinde bulunursa bulunsun, hurdanın olduğu noktaya kadar kendi araç, ekipman ve personelimiz ile gelerek tüm hurdalarınızı satın alıyor ve anında nakit ödeme yapıyoruz.

Pursaklar yerinden hurda alımı

HİZMETLERİMİZ

Altınova Hurdacı

Altınova Hurdacı

Öncelikle, Ankara Pursaklar ilçesinde konuşlu olup Altınova Mahallesinde hurdacılık yapan firmamız ayrım yapmaksızın her çeşit metal hurdasını yerinden satın almaktadır.

Hurda Demir Bakır Alüminyum Alımı

Her şeyden önce, en çok satın aldığımız hurda grupları başında demir, bakır ve alüminyum hurdaları gelmektedir. Kısaca sıralamak gerekirse; hurda inşaat demiri, demir boru direk, hurda demir kapı, hurda demir döküm soba, sac levha, demir makine hurdası, kalorifer kazanı ve peteği, lpg tüp hurdası bunlara örnektir.

Ayrıca bakır hurdası grubundan ise; bakır klima borusu, hurda bakır kazan, tencere, tepsi, radyatör, bununla birlikte yanık bakır, kalaylı bakır hurdası, bobin bakır hurdası, tenekeci bakırını sıralayabiliriz.

Son olarak Alüminyum hurdalarından alüminyum boru, profil, alüminyum sac levha, jant, kartel hurdası, ayrıca içecek kutusu, alüminyum kapı pencere hurdası, alüminyum kompozit alikobant hurdası, başka bir deyişle alüminyum içeren tüm hurda çeşitlerini satın alıyoruz.

Altınova Hurdacı

Hurda Sarı Pirinç, Krom ve Çinko Alımı

Genel olarak demir, bakır ve alüminyumdan sonra en fazla satın aldığımız madenlerin başında sarı pirinç hurdaları gelmektedir. Örneğin sarı pirinç çubuk ucu parça, su saati, vana, musluk, ayrıca batarya erozyon teli, kapı kolu ve kilit göbeği bunlardan bazılarıdır.

Bunlardan başka krom nikel hurdası gelmektedir. Örneğin krom nikel tencere, tava, tabldot tabağı, ayrıca krom süt ve su tankı, mutfak evyesi, benmari, 410 ve 430 gibi paslanmaz hurdaları gelmektedir.

Son olarak, diğer metallere oranla daha az hurdası çıkan çinko gelmektedir. Genel olarak çatı ve cephe kaplamaları ile çatı oluklarında kullanılan çinkonun yaprak ve çinko sac levha şeklinde hurdasını satın alıyoruz.

Altınova

Hurda Akü, Kablo ve Beyaz Eşya Alımı

Genel olarak elektrik ve veri iletiminde kullanılan ve çeşitli sebeplerle hurdaya ayrılan tüm kablo çeşitlerini satın alıyoruz. Örneğin, soyma bakır kablo, alüminyum tel kablo, ttr, Ptt Yeraltı kablosu, ayrıca antigron elektrik kablosu, enya nya kablo, silikonlu kablo, bilgisayar ve anten kablosu gibi tüm kablo hurdalarını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca araba yada santrallerde kullanılan ve eskiyen tüm akü hurdalarını satın alıyoruz. Bununla birlikte, çevreye zarar vermelerini engelliyoruz. Bu yüzden eski aküleri çevreye terk etmeyelim. Ayrıca satarak para kazanacağınızı hatırlatmak isteriz. Örneğin eski sulu, kuru, jel, bakımlı yada bakımsız tüm akü hurdalarını yüksek fiyat garantisi ile satın alıyoruz.

Sonuç olarak beyaz eşya olarak sınıflandırdığımı tüm hurda çeşitlerini yerinden, kendi araçlarımız ile satın alıyoruz. Bundan dolayı başta çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırın olmak üzere ayrıca kurutma makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi kazanı ve motoru nu da satın alıyoruz. Ek olarak hurda klima, kombi, termosifon ve şofben hurdalarının alımını yapıyoruz.

Altınova Hurdacı

Bu yüzden hurda satarken firmamızdan fiyat almadan hurdalarınızı satmayın. Ya da hurdalarınızın ayrıca eşyalarınızın keşfini yaptırarak net olarak fiyatlarını tespit ettirin.

Böylelikle hurdalarınızın fiyatını net olarak öğrenirsiniz. Ayrıca piyasa araştırması yaparken satacağınız hurda fiyatından emin olursunuz.

Pursaklar Ücretsiz hurda keşfi
Altınova Hurdacı

Genel olarak her çeşit hurdayı satın alıyoruz. Her çeşit hurda satmak yada hurda ihalelerine davet için lütfen firmamız Huzur Hurdacılık ile iletişime geçiniz.