Huzur Hurdacılık

Huzur Hurdacılık, Ankara Pursaklar ilçesinde konuşlu olup Ankara genelinde hurdacılık yapan firmamız Huzur Hurdacılığa ait kurumsal bilgiler

Pursaklar İlçesinde konuşlu olan firmamız, her çeşit hurda bakır, demir, alüminyum, sarı pirin, krom paslanmaz, çinko, kablo, beyaz eşya, akü, alımı fiyatları hurdacılar sitesi Saray Sirkeli Altınova Karacaören ayrıca Keçiören Etlik Bağlum Aktepe Çubuk Akyurt Kuzey Ankara Toki Yenimahalle başta olmak üzere Ankara'ya bağlı tüm mahalle ve köylerde hurda alımı yapmaktadır.

Pursaklar Hurdacı

HUZUR HURDACILIK

Ankara Pursaklar İlçesinde konuşlu olup Ankara genelinde hurdacılık yapan firmamıza ait kuruluş yapısı ile kurumsal bilgilere buradan ulaşabilir, her çeşit hurda satmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Huzur Hurdacılık

Huzur Hurdacılık

Öncelikle, uzun yıllardır hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe faliyet yürüten firmamız Huzur Hurdacılık, başta Ankara Pursaklar, Çubuk, Keçiören ve Yenimahalle ilçeleri ile bu ilçelere bağlı tüm mahalle ve köyler olmak üzere Ankara genelinde hurdacılık mesleğini icra etmek üzere Oruç ARI tarafından Ankara Pursaklar ilçesinde kurulmuştur.

Genel olarak hurdacılık ve geridönüşüm sektörünün ilk amacı, hurda malzemelerden elde edilen metallerin tekrar kullanıma kazandırılmasıdır. Bu da geri dönüşümle gerçekleştirilen bir kazanımdır. Bu yüzden, Dünyamızın devamlılığını sağlamak ve gelecek nesillere daha yaşanır bir dünya bırakmak için yeraltı kaynaklarının daha az kullanılması ve hammadde ihtiyacının tamamen geridönüştürülebilme özelliği olan metallerden karşılanmasını zorunlu kılmaktadır.

Huzur Hurdacılık

Başka bir deyişle, bunu sağlamanın tek yöntemide toplum olarak bilinçlenmemiz ve hurda malzemelerin geridönüşüm ile yeniden kullanılmasına yardımcı olmaktan geçmektedir.

İşte bundan dolayı hurdacılık mesleğini icra ediyoruz ve ata mesleği olan bu işi yıllardır gururla yürütüyoruz.

Misyonumuz:

Her şeyden önce, en önemli görevimiz, dürüst ticaret ile kazanırken kazandırmak, müşteri memnuniyetine her zaman önem vererek mutlu müşteri portföyünü genişletmek.

Ayrıca, iş çeşitliliği ve hizmet sahası potansiyelini daima büyüterek, hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe yeni istihdam alanları oluşturmak. Bununla birlikte yapılan alış-veriş ile Ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasını sağlamak.

Vizyonumuz:

Sonuç olarak, kurumsal yapımız ve çözüm odaklı kimliğimiz ile çevremizde ve ayrıca ülkemizde hurdacılık sektöründe örnek alınan lider firma olmak en büyük hedefimizdir.


Pursaklar yerinden hurda alımı

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi yada Ücretsiz Keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.