Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Kuzey Ankara Toki Hurdacı, Kuzeykent Huzur Hurdacılık hurda demir bakır krom sarı pirinç ayrıca alüminyum kablo çinko beyaz eşya akü alımı fiyatları hakkında bilgi alabilir, bununla birlikte Ankara Keçiören Kuzey Ankara Toki Kuzeykent'te hurda satmak için Kuzeykent Hurdacılar ve Kuzey Ankara en yakın hurdacı hizmeti veren firmamızı hurdacı telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Kuzey Ankara Hurda fiyatları, Kuzey Ankara Kuzeykent'te hurda alanlar, kilosu, kaç lira, ayrıca Keçiören Kuzey Ankara Hurdacı gibi bilgiler için firmamız Huzur Hurdacılığı arayınız.

KUZEY ANKARA TOKİ KUZEYKENT HURDACI

Keçiören Kuzey Ankara Toki Kuzeykent Hurda Alımı, Çeşitleri ve Fiyatları

Keçiören ilçesine bağlı Kuzey Ankaraka Kuzeykent Toki mahallesinde hurdacılık yapan firmamız Huzur Hurdacılık tarafından Kuzeykent mahallesi genelinde satın alınan hurda çeşitleri ile hurda fiyatlarına buradan ulaşabilir, hurda satmak için firmamızı hemen arayabilirsiniz.
Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Kuzey Ankara Huzur Hurdacılık

Keçiören Kuzeykent hurda alımı & Güncel Hurda Fiyatları

Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Her şeyden önce, Huzur hurdacılık olarak Keçiören İlçesine bağlı Kuzey Ankara Kuzeykent mahallesinde hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürütüyoruz. Bu yüzden, Kuzeykent mahallesi genelinde bulunan her çeşit demir, bakır, sarı pirinç, alüminyum, krom nikel paslanmaz, çinko, ayrıca beyaz eşya, kablo ve akü hurdasını satmak, Kuzey Ankara güncel hurda fiyatlarını öğrenmek yada ücretsiz keşif talepleriniz için Firmamız Huzur Hurdacılığı arayabilirsiniz.


Kuzeykent En Yakın Hurdacı

Her şeyden önce, Kuzey Ankara mahallesinde hemen hurda satmak ister misiniz?

Firmamız Huzur Hurdacılığa Kuzeykent Hurdacı Telefon Numarası veya Hurdacı Whatsapp hattımızdan ulaşarak, Kuzey Ankara Toki En Yakın Mobil Hurdacı Ekibimize her çeşit hurdalarınızı satabilir, anında para kazanabilirsiniz.


Pursaklar Hurdacı

Müşteri Hizmetleri

0 534 469 2342

Pursaklar Hurdacı

WhatsApp İletişim

0 534 469 2342

Adresten hurda alımı
Nakit Ödeme ile hurda alımı

Bundan dolayı, Kuzey Ankara mahallesi genelinde satmak istediğiniz hurdanın cinsi, miktarı, kilosu, yeri ve ayrıca kalitesi ne olursa olsun, her çeşit hurdayı yerinden satın alıyor ve anında nakit ödeme yapıyoruz.

Sonuç olarak, Kuzeykent mahallesinde hurda satmanın en kolay yolu; hurdaları hurdacıya satmaktan geçmektedir. Bu yüzden firmamız Huzur Hurdacılık, hurda alım-satım sürecini kolaylaştırmak için elinden gelen her çabayı sarf etmektedir.

Bu doğrultuda, Ankara Keçiören Kuzeykent mahallesi genelinde sürekli mobil hurdacı ekipleri dolaştırıp, hurda satmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara en yakın mobil hurdacı ekibini hızlı bir şekilde sevk ederek hurdalarını anında satın almaktadır.

Kuzey Ankara Kuzeykent mahallesinde Hurda Satın Aldığımız Yerler

Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Ankara Keçiören ilçesine bağlı Kuzeykent mahallesinin tüm mevki ve bölgelerinden hurda alımı yapıyoruz. Keçiören Kuzey Ankara Toki mahallesinin neresinde bulunursa bulunsun, hurdanın olduğu noktaya kadar kendi araç, ekipman ve personelimiz ile gelerek tüm hurdalarınızı satın alıyor ve anında nakit ödeme yapıyoruz.

Pursaklar yerinden hurda alımı

HİZMETLERİMİZ

Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Öncelikle, Ankara Pursaklar ilçesinde konuşlu olup Kuzey Ankara Toki Mahallesinde hurdacılık yapan firmamız ayrım yapmaksızın her çeşit metal hurdasını yerinden satın almaktadır.

Hurda Demir Bakır Alüminyum Alımı

Her şeyden önce, en çok satın aldığımız hurda grupları başında demir, bakır ve alüminyum hurdaları gelmektedir. Kısaca sıralamak gerekirse; hurda inşaat demiri, demir boru direk, hurda demir kapı, hurda demir döküm soba, sac levha, demir makine hurdası, kalorifer kazanı ve peteği, lpg tüp hurdası bunlara örnektir.

Ayrıca bakır hurdası grubundan ise; bakır klima borusu, hurda bakır kazan, tencere, tepsi, radyatör, bununla birlikte yanık bakır, kalaylı bakır hurdası, bobin bakır hurdası, tenekeci bakırını sıralayabiliriz.

Son olarak Alüminyum hurdalarından alüminyum boru, profil, alüminyum sac levha, jant, kartel hurdası, ayrıca içecek kutusu, alüminyum kapı pencere hurdası, alüminyum kompozit alikobant hurdası, başka bir deyişle alüminyum içeren tüm hurda çeşitlerini satın alıyoruz.

Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Hurda Sarı Pirinç, Krom ve Çinko Alımı

Genel olarak demir, bakır ve alüminyumdan sonra en fazla satın aldığımız madenlerin başında sarı pirinç hurdaları gelmektedir. Örneğin sarı pirinç çubuk ucu parça, su saati, vana, musluk, ayrıca batarya erozyon teli, kapı kolu ve kilit göbeği bunlardan bazılarıdır.

Bunlardan başka krom nikel hurdası gelmektedir. Örneğin krom nikel tencere, tava, tabldot tabağı, ayrıca krom süt ve su tankı, mutfak evyesi, benmari, 410 ve 430 gibi paslanmaz hurdaları gelmektedir.

Son olarak, diğer metallere oranla daha az hurdası çıkan çinko gelmektedir. Genel olarak çatı ve cephe kaplamaları ile çatı oluklarında kullanılan çinkonun yaprak ve çinko sac levha şeklinde hurdasını satın alıyoruz.

Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Hurda Akü, Kablo ve Beyaz Eşya Alımı

Genel olarak elektrik ve veri iletiminde kullanılan ve çeşitli sebeplerle hurdaya ayrılan tüm kablo çeşitlerini satın alıyoruz. Örneğin, soyma bakır kablo, alüminyum tel kablo, ttr, Ptt Yeraltı kablosu, ayrıca antigron elektrik kablosu, enya nya kablo, silikonlu kablo, bilgisayar ve anten kablosu gibi tüm kablo hurdalarını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca araba yada santrallerde kullanılan ve eskiyen tüm akü hurdalarını satın alıyoruz. Bununla birlikte, çevreye zarar vermelerini engelliyoruz. Bu yüzden eski aküleri çevreye terk etmeyelim. Ayrıca satarak para kazanacağınızı hatırlatmak isteriz. Örneğin eski sulu, kuru, jel, bakımlı yada bakımsız tüm akü hurdalarını yüksek fiyat garantisi ile satın alıyoruz.

Sonuç olarak beyaz eşya olarak sınıflandırdığımı tüm hurda çeşitlerini yerinden, kendi araçlarımız ile satın alıyoruz. Bundan dolayı başta çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırın olmak üzere ayrıca kurutma makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi kazanı ve motoru nu da satın alıyoruz. Ek olarak hurda klima, kombi, termosifon ve şofben hurdalarının alımını yapıyoruz.

Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Bu yüzden hurda satarken firmamızdan fiyat almadan hurdalarınızı satmayın. Ya da hurdalarınızın ayrıca eşyalarınızın keşfini yaptırarak net olarak fiyatlarını tespit ettirin.

Böylelikle hurdalarınızın fiyatını net olarak öğrenirsiniz. Ayrıca piyasa araştırması yaparken satacağınız hurda fiyatından emin olursunuz.

Pursaklar Ücretsiz hurda keşfi
Kuzey Ankara Toki Hurdacı

Genel olarak her çeşit hurdayı satın alıyoruz. Her çeşit hurda satmak yada hurda ihalelerine davet için lütfen firmamız Huzur Hurdacılık ile iletişime geçiniz.